Úvod Recenze knih Recenze: Akné: přírodní léčení

Recenze: Akné: přírodní léčení

V první části knihy se dozvíte více informací o kůži a její funkci. Dále se autoři zaměřují na akné. Zjistíte, co je akné, a dočtete se o zvláštních formách akné a příčinách vzniku, kterých je více.

název knihy: Akné: přírodní léčení

Autor: Josef Jonáš, Vladimíra Strnadelová 
Nakladatelství: Remat 
Město: Praha 
Rok vydání: 1998 
Počet stran: 120 
ISBN: 80-901519-7-3 
cena: 140-160 Kč

Co najdete v knize? 

V první části knihy se dozvíte více informací o kůži a její funkci. Dále se autoři zaměřují na akné. Zjistíte, co je akné, a dočtete se o zvláštních formách akné a příčinách vzniku, kterých je více. Budete-li se uvedeným příčinám vyhýbat, budete mít menší pravděpodobnost vzniku akné. Všem příčinám se však vyhnout nelze, např. hormonálním změnám.

Následuje kapitola zaměřená na léčbu akné. Přiblíží vám možnosti vhodného stravování, které podpoří čistou pokožku bez akné. Zajímavá je rovněž kapitola o přírodních postupech detoxikace. Věnuje se očistnému půstu, životnímu stylu a některým očistným metodám (baňky, MRT atd.).

Kniha se rovněž soustředí i na léčbu jednotlivých orgánů, aromaterapii, vizualizaci, homeopatii atd. Samostatná kapitola popisuje také přírodně orientovaného lékaře, který se akné zabývá. 

Naše recenze

Kniha „Akné“ spadá do „Jonášovo knižnice zdraví“, která se zaobírá různými nemocemi a zdravotními potížemi. Kniha je dobře čitelná a obsahuje i několik přehledných nákresů. Přínos knihy je v tom, že přináší náhled na možnosti léčby z oblasti přírodního léčení. Nejenže se dozvíte více o léčení, ale také vám bude celkově přiblížená problematika akné.

V Jonášově knižnici zdraví vyšly ještě mimo jiné publikace Alergie, Odolnost vůči, nemocem, Osteoporóza atd. Všechny knihy jsou zaměřené na přírodní léčbu, kterou dnes mnoho lidí podceňuje.

Přečtěte si také o Krása a zdraví kůže.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Kožní-nemoci.info
Kontakty