Úvod

Recenze: Kožní choroby: kapesní obrazový atlas

Tato publikace je pragmatickou koncentrací diagnostiky právě na základě morfologie klinického obrazu. Autoři museli téma pojmout stručně, prokázali však smysl pro podstatné, a to s příslovečnou německou systematičností a důsledností.

Recenze: Byliny na kožní choroby a rány

V knize je uvedeno léčení především bylinkami našimi českými, bylinkami z „českých luhů a hájů“, lesů, polí a strání, zahrad i zahrádek. Takovými, co rostou všude kolem nás. 

Recenze: Akné: přírodní léčení

V první části knihy se dozvíte více informací o kůži a její funkci. Dále se autoři zaměřují na akné. Zjistíte, co je akné, a dočtete se o zvláštních formách akné a příčinách vzniku, kterých je více.

Recenze: Krása a zdraví kůže

„Do mé ordinace kožního lékaře chodí mnoho žen a mužů, kteří ode mě žádají informace o chorobných změnách na kůži a rušivých chybách na kráse. Mnozí lidé považují svého kožního lékaře či lékařku za jediného člověka, schopného poskytnou jim objektivní rady, rozumné informace o kosmetice, jakož i...

Slovník použitých pojmů

Seznam všech použitých cizích slov a jejich význam.

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Kontakt

Provozovatel: COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A 736 01 Havířov-Šumbark IČ:25859714, DIČ: CZ25859714  Vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C226. Možno umístit reklamní banner či jinou formu reklamy, pište prosím na email: cdexpres(zavináč)seznam(tečka)cz.
Copyright 2006–2024 © Kožní-nemoci.info
Kontakty